Współpraca


Miło mi Cię tu widzieć!

Blog Witaj Słońce promuje zdrowy i świadomy styl życia. Moją misją jest stworzyć w internecie przestrzeń, w której ludzie mogą poczuć się swobodnie i naturalnie. Moje inspirujące, często przewrotne teksty zachęcają moich Czytelników do refleksji, a także skłaniają do głębszego zrozumienia świata i siebie samych.

Piszę o tym, co mnie samą porusza i pasjonuje. Kocham jogę, fotografię i podróże. Uwielbiam kuchnię roślinną i zdrowe odżywianie. Nie pogardzę dobrą lekturą. Starannie wybieram to, z czego składa się moja codzienność. Doceniam wysoką jakość. Żyję w dużym mieście, ale zamiast codziennego pośpiechu wybieram slow life i delektowanie się życiem.

Wśród czytelników mojego bloga przeważają kobiety w wieku 25-45 lat, ale szczęście i życiowe spełnienie nie znają ograniczeń wiekowych ani płci.

Czujesz, że Twój projekt i mój blog pasują do siebie?
Napisz do mnie!

witajslonce (at) gmail.com

Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę – od tekstów sponsorowanych, poprzez recenzje produktów, konkursy na blogu i na fanpage’u, aż po kampanie uszyte na miarę.

We wszystko, za co się biorę, wkładam serce. Dbam o to, by materiały tworzone przeze mnie były dla Czytelników emocjonujące i użyteczne. Praca nad osiągnięciem wymarzonego efektu jest dla mnie przyjemnością. Podchodzę do pracy i do życia z ogromnym optymizmem i entuzjazmem. Stoję mocno na ziemi, jestem solidna i konkretna.

Jeżeli uważasz, że będzie nam razem po drodze –
zapraszam do kontaktu!


Pozdrawiam serdecznie!

Dorota Wiszniewska