Zapraszam Cię do przywitania dnia krótką medytacją ☺️

Medytacja jest prosta, prowadzona, krok po kroku mówię, co robić. Idealnie pasuje na rano, ale w sumie można zrobić ją o każdej porze dnia, kiedy chcemy dostroić się do siebie i skontaktować się ze swoim oddechem, ciałem i sercem.

🌻 Bycie w przestrzeni serca pomaga nam żyć bardziej autentycznie, empatycznie, bliżej siebie i innych.

🌻 Uważna obecność sprawia, że czujemy, że żyjemy 😊

🌻 Świadomy wybór intencji wpływa na nasze podświadome nastawienie, z którego wypływa nasze zachowanie i odczucia.

🌻 Dostrajanie się do energii, którą chcemy zaprosić, pomnaża ją w naszym życiu 🥰🙏

Subskrybuj mój kanał na youtube ☺️

Miłego dzionka! 🌞

4 Comments

 1. August 30, 2019
  Reply

  powitanie dnia z jogą to najlepsza pobudka ;) ja specjalnie wstaję wcześniej by cię wyciszyć przed pójściem do pracy :) nie lubię jednak ciszy i nawet dźwięki natury na mnie nie działają, dopiero jak poszłam na szkolenie z jogi i były tam z medytacji z gongami tybetańskimi to zrozumiałam czego mi trzeba :D wydaje się że to tylko kawałek metalu, a jednak jakoś te brzmienia mają wpływ na człowieka :)

  • September 17, 2019
   Reply

   Też uwielbiam takie koncerty, lubię też kamertony. A w domu do medytacji bardzo fajny jest dzwonek koshi. Dźwięki mają moc :)

 2. December 1, 2019
  Reply

  Mi brakuje czasu na poranną medytacje

  • December 2, 2019
   Reply

   Ja kładę się nieco wcześniej i wcześniej się budzę, żeby ranek przebiegał spokojnie i bez pośpiechu. Ale jestem skowronkiem, a wiem że nie każdemu to łatwo przychodzi :) Nawet parę głębokich oddechów, zauważenie gdzie jestem, jak się dziś rano czuję, co dla mnie dziś ważne – to też może być medytacją – a na to nie potrzeba więcej czasu niż mamy. Warto pokombinować. Czas to najcenniejsza waluta którą mamy… Pozdrawiam serdecznie :)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *