Medytacja serca, medytacja wdzięczności. Rób codziennie przez 40 dni i zobacz, co się stanie

Joga Nidra z koherencją serca. Pole bezwarunkowej miłości
26 kwietnia, 2023

Koherencja serca i mózgu jest zjawiskiem naukowym, które każdy może wypróbować na sobie, a do tego jest bardzo przyjemna 🙂

Koherencja serca i mózgu to stan, w którym świadomie skupiając uwagę na sercu, wzbudzając w nim spokój i pozytywne uczucia, przywracamy naszemu umysłowi i ciału najbardziej optymalne ustawienia.
Serce komunikuje się z mózgiem i potrafi uspokoić twoje myśli, zmniejszyć niepokój, zniwelować stres, zrelaksować ciało i umysł.

Serce w stanie koherencji wprawia nasz organizm na poziomie energetycznym w bardzo korzystny stan dla naszego zdrowia i samopoczucia. Zwiększa pole elektromagnetyczne organizmu i pomaga osiągnąć stan błogości i pokoju, a przy tym podnosi nasze wibracje i dostraja nas do wyższych poziomów świadomości.

Ta prowadzona medytacja pokaże Ci, jak wejść w przestrzeń serca i skontaktować się ze swoimi uczuciami. W podnoszeniu wibracji nie chodzi o negowanie i tłumienie naszych prawdziwych uczuć, a o głęboką akceptację wszystkiego, co w nas się dzieje, by zakończyć wewnętrzny konflikt i walkę ze sobą. Dotkniemy tego, co czujemy. Następnie udamy się w podróż ku coraz większej wdzięczności i radości. Spróbuj!