parallax background

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Wiszniewska i pomagam hakować matrixa.
Jestem autorką tekstów, ebooków i programów online, instruktorką jogi i medytacji, blogerką, youtuberką i nieskrępowaną duszą.
Łączę najnowszą psychologię i duchowość w niezwykłym miksie, który pozwoli Ci zupełnie na nowo odkryć, jak działa rzeczywistość i jak możesz świadomie żyć z radością i lekkością.

♡ Ogarniesz i nauczysz się radzić sobie ze swoimi myślami i emocjami, przestaniesz się bać i odnajdziesz wewnętrzny spokój
Poczujesz się dobrze z samą sobą, we własnym ciele i w swoim towarzystwie
♡ Otworzysz się na spełnione i karmiące relacje z innymi ludźmi, aby tworzyć szczęśliwe i trwałe związki i przyjaźnie
♡ Nawiążesz połączenie z duchową bazą wewnątrz siebie i już zawsze będziesz się czuła wewnętrznie bezpieczna i kochana
♡ Przeprogramujesz swoją podświadomość, aby przestać siebie sabotować a zamiast tego wspierać siebie z wielką mocą
♡ Odblokujesz swoją kreatywność i zaczniesz bez skrępowania wyrażać siebie i rozwijać swoje talenty, by służyły Tobie i całemu światu
♡ Odkryjesz, jak wiele radości kryje się w każdej chwili każdego dnia, i uczynisz swoje życie wielkim świętem


Dla większości osób rozwój osobisty czy duchowy to strasznie poważna sprawa, w której nie ma miejsca na śmichy-chichy. Ja jednak widzę Życie jako coś roztańczonego i obdarzonego dużym poczuciem humoru. Coś, co lubi być świętowane!

Mam w szafie milion kolorowych strojów (wszystkie z second handu!), tuptam całą noc boso pod głośnikiem, śpiewam z gitarą i odlatuję przy bębnie. Lubię grzyby, chmury, gwiazdy, zapach lasu i kiedy pies rano pcha się do łóżka i wita się z nami. Pysznie gotuję i z przyjemnością jem, a kiedy robię zdjęcia czy montuję filmy, zupełnie znikam i zostaje tylko nieskończona, twórcza zasada. Która wie, co to jest dobra zabawa. Oj, wie!

Dlatego zamiast egzaltowanych i górnolotnych tekstów, które mądrze brzmią i nic nie zmieniają, daję Ci materiały które są żywe, lecą prosto do celu i trafiają w to miejsce, które w Tobie domaga się ożywienia i obudzenia, żeby i Ciebie porwać w to kosmiczne tango z Życiem!

parallax background

Rodzimy się na świecie bez jego instrukcji obsługi. Szukamy jej nie tam, gdzie trzeba. Dostajemy instrukcję, która jest niejasna lub fałszywa. Czasem próbujemy żyć bez niej. Sądzimy, że nie istnieje. Mylimy się. Czasem wydaje się, że całe nasze życie to jedna wielka pomyłka. Wiesz może, co mam na myśli?

Zarówno tradycyjne ścieżki duchowe, jak i najnowsze trendy naukowe zgodnie twierdzą, że nasza materialna rzeczywistość jest czym innym, niż myśleliśmy. Nie ma w niej kaprysów losu ani przypadkowości, jest precyzyjny, zadziwiający mechanizm. I zdumiewająca konkluzja: każdy z nas pisze swoją instrukcję sam. Jaka jest Twoja?

Nie ma żadnych ograniczeń poza naszym własnym umysłem i jego programami.
Twoja potęga kreacji jest nieskończona. Całe Twoje życie, które masz wokół siebie jest Twoją kreacją.
Czy jesteś gotowa, żeby stworzyć coś innego, niż dotąd?

parallax background

Gdy zostałam certyfikowaną instruktorką jogi, uświadomiłam sobie, jak mało tego typu dyplomy i tytuły o nas mówią. I jak można zrobić ich milion i wciąż nic nie wiedzieć. Moja podróż trwa od wielu lat. Każdy kolejny koniec mojego życia był dla mnie kolejnym przebudzeniem do jeszcze większej mocy i świadomości. Z tego nie dostaje się certyfikatów. Ale można to poczuć. Można osobiście doświadczyć. I można się tym dzielić.

Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyłam przez te wszystkie lata, sprawiły, że widzę obraz rzeczywistości w pełnej krasie - czym ona jest, jak ona działa, jak ją tworzymy, jaki wpływ mamy na nią i na to, jak się w niej czujemy. Współczesny świat jest super w analizowaniu i dzieleniu włosa na czworo, ale nie ma komu złożyć tego w jeden spójny, chodzący mechanizm, tak żeby nie zostały żadne śrubki. Więc od tego jestem ja. Taka moja dharma ;)

Chodź ze mną, zobacz jaką genialną rzeczą jest nasze życie i jak można dążyć w nim do mistrzostwa. Naucz się być w sobie, być w ciele, w sercu i w jedności ze wszechświatem. Pozbądź się tych ograniczeń, które przeszkadzają Ci sięgnąć po Twoją osobista pełnię. Służyły one, by chronić dawną Ciebie, ale już ich nie potrzebujesz. Wszystko Ci pokażę i powiem co i jak :)

Idziemy? :)

Jeśli masz 6 minut, chodź jeszcze na spacer :)


Zapraszam Cię na mojego bloga!

22 maja, 2023
Medytacja serca, medytacja wdzięczności. Rób codziennie przez 40 dni i zobacz, co się stanie
Ta prosta medytacja prowadzona zwiększy Twoją uważność na siebie, wypełni Twoje serce wdzięcznością i akceptacją!
26 kwietnia, 2023
Joga Nidra z koherencją serca. Pole bezwarunkowej miłości
Relaksująca joga nidra, która wprawi twoje serce w błogi nastrój.
19 kwietnia, 2023
Każdy z nas ma rację. Źródło wszystkich kłótni w kosmosie
Wydaje nam się, że tu istnieje jakaś obiektywna zewnętrzna rzeczywistość, którą wszyscy sobie oglądamy, i ci, co ją tak beznadziejnie interpretują (czyli skrajnie inaczej niż my), to muszą być jacyś debile, nie?
23 marca, 2023
Pierwsze wrażenia z nowych studiów
Hej kochani! Piszę do Was z zupełnie nowej planety. Myślałam, że to tylko sen zimowy, a tymczasem mój świat zawinął się w kokon i się przepoczwarza.
10 stycznia, 2023
Zniknęłam z radarów
Teraz jest najpiękniejszy czas na to, żeby się tak zatrzymać. Cała przyroda zamiera. A my razem z nią. To jest większe od nas.
29 grudnia, 2022
postanowienia noworoczne
Postanowienia noworoczne się chowają. Mam coś lepszego
Noworoczny gratis, który miło i przyjemnie prowadzi Cię do coraz większego wzrostu i rozkwitu. Niech się dzieje!
24 grudnia, 2022
przesilenie zimowe
Powitanie światła. Boże narodzenie ponad podziałami
O tym, jak w przesilenie zimowe patrzyłam w ciemność, a ciemność patrzyła na mnie.
12 listopada, 2022
świadoma kreacja rzeczywistości
Kiedy wszystko idzie źle. Dlaczego tak jest? Jak to zmienić?
Dziś powiemy o tym kiedy za czymś gonisz, bardzo do tego dążysz, a to coraz bardziej się oddala. Powiemy też o tym kiedy wszystko się psuje i czujesz się jak w ruchomych piaskach: im bardziej chcesz się wygrzebać, tym bardziej się zapadasz.
2 listopada, 2022
Trudne związki, toksyczne relacje. Jak przestać być ofiarą i odzyskać swoją moc
Oglądaj tylko, jeśli jesteś gotowa zmierzyć się z tym, co sama wnosisz w swój związek. Warto. Od tego zaczyna się wolność!