O czym marzysz? Czego w ogóle chcesz? Czego potrzebujesz? Czy odpowiedź na te pytania nie bywa czasem zbyt zagmatwana i wciąż się wymyka?

Zapraszam Cię do praktyki relaksacyjnej joga nidra, która odkrywa twoje prawdziwe pragnienia 🙂 Zaskakuje mnie za każdym razem bezbłędna trafność tego, co się wyłania.

Po prostu ułóż się wygodnie i podążaj za moim głosem.

Głęboko odpoczniesz, wejdziesz w stan podobny do transu albo snu, w którym kraina podświadomości znajduje się na wyciągnięcie ręki, a potem udasz się na poszukiwanie swojej prawdziwej wymarzonej sankalpy, czyli pragnienia serca, które zostanie zainstalowane w podświadomości i przejawi się wokół ciebie w prawdziwym życiu.

Raz poznanej sankalpy możesz też używać w innych praktykach jogi nidra, żeby wzmacniać ją i sprawić, że rozkwitnie wokół ciebie. W ten sposób instalujesz w mózgu kiełki nowych programów i podlewasz je. Z czasem rozwiną się i staną się Twoim nowym życiem.

To nie czary, to Twój umysł 😄✨
I nasza piękna wieczna świadomość, która da ci wszystko, czego chcesz.🌀

Jeśli zaśniesz, jest OK! Zrób wtedy po prostu innym razem.
Już niedługo więcej. ☺

PS. Zostaw mi komentarz, tu lub na YT, jestem ciekawa jakim doświadczeniem była dla Ciebie ta praktyka! Słyszałaś już wcześniej o takiej technice jak joga nidra?

Szczęśliwości :)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.