Dziś oddaję głos Wam, uczestnikom mojego kursu “Twój szczęśliwy umysł”! Ebook z kursem jest już do pobrania w linku na końcu tego tekstu. Czytając Wasze opinie wzruszałam się do łez! Piszecie mi bardzo wartościowy feedback. Zresztą zobaczcie sami:

❤️

Dagmara Sobczak, autorka bloga Socjopatka.pl

Kurs ‘Twój szczęśliwy umysł” pojawił się w idealnym momencie mojego życia. W trudnym momencie. Dzięki niemu na nowo przypomniałam sobie, jak ważne są myśli, które codziennie nam towarzyszą i jaką ogromną moc mamy, my jako ludzie, w tworzeniu swojej rzeczywistości.

Dzięki codziennym medytacjom w kursie czułam się spokojniejsza, połączona ze swoją duszą. Dodatkowo lekcje sprawiały, że wewnętrznie byłam przepełniona poczuciem, że całe życie (moje i ludzkości) zależy od nas samych, co jest bardzo budujące.

Przy zadaniu Co mnie wkurza w innych ludziach, a następnie opowiedzeniu z tym historii, zdałam sobie sprawę, że wszystko co wkurza mnie w innych, to rzeczy, które kiedyś już spotkałam na swojej drodze i mocno potrząsnęły moim światem. To była moja historia z dzieciństwa.

Poleciłabym ten kurs każdej osobie, która wie, że jej myśli kształtują jej rzeczywistość, ale jeszcze nie do końca potrafi tym zarządzać. Kurs ten wchodzi bardzo głęboko w człowieka i daje podgląd na to, co nie działa i drogowskaz, jak to zmienić.

Kurs dał mi siłę do podjęcia bardzo ważnej decyzji, która oczyściła mnie wewnętrznie. Dzięki temu zniknęły (jak ręką odjął) moje koszmary i lęki.

Cudownie, że na końcu znalazła się bibliografia, z której na pewno skorzystam, by poszerzać swoją wiedzę w tym temacie.

Kurs ten może otworzyć oczy na działanie Wszechświata i zmienić bieg historii, którą każdy z nas sam sobie pisze.

jak zmienić myślenie

❤️

Gosia Gryczka:

Podobały mi się obszerne materiały, z których można było się naprawdę dużo dowiedzieć, a także ćwiczenia, które zmuszają do ruszenia głową i zajrzenia w zakamarki podświadomości.

Poleciłabym ten kurs każdemu. Serio.

Myślę, że wszyscy powinniśmy przez to przejść i starać się zrozumieć swoje schematy działań. Myślę, że wszystkim żyłoby się lżej, wszystko byłoby bardziej przejrzyste i łatwiejsze do przyjęcia i puszczenia.

❤️

Anka:

Tematyka kursu nie jest mi obca, od paru lat regularnie medytuję, oddycham świadomie, znam publikacje Hawkinsa i Dispenzy.
Ale z wielką radością “przerobiłam” Twój kurs, i pierwsze wrażenie to ogromna naturalność, swoboda i przystępność, z jaką podajesz treści. Kurs płynął. Nie musiałam się przez niego mozolnie przedzierać.

Kurs stanowił dla mnie logiczną całość, takie puzzle, które dzień po dniu układałam.
Przypomnienie, że wszystko jest energią. Zebranie w pięknie płynącą całość wielu istotnych w rozwoju tematów.

Twoje medytacje o poranku zawsze piękne.

Czuję lekkość i swobodę w codziennym życiu. Częściej świadomie wybieram ten stan umysłu, tak, to działa!

jak być szczęśliwym

❤️

Kurs jest przygotowany bardzo porządnie i profesjonalnie. Nawet osoba z niewielkim lub żadnych doświadczeniem w tej sferze, nie powinna mieć problemów z jego ukończeniem.
Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystały z niego osoby całkiem “zielone” i początkujące. Ale i osoby doświadczone znajdą w nim coś dla siebie.

Jakub Kruczek

❤️

Anna P.:

Kurs jest świetnie opracowany. Ciekawe lekcje i zadania, przyjemne medytacje.
Widać ogrom pracy, poświęcenia i serca. Wszystko jest tu dobrze dopracowane.

Kolejny dobry krok w samorozwoju, który na pewno nie pojawił się w moim życiu przypadkowo. Jestem za to wdzięczna :)

Najbardziej podobały mi się medytacje. Świetnie, że każda z nich miała tło dźwiękowe, bardzo to lubię.
Po każdej z nich czułam się błogo :) Poza tym w kursie są bardzo dobrze rozpisane ćwiczenia i instrukcje a na końcu każdej lekcji użyteczne powtórzenie.

Kurs jest kojący, uspokajający, choć niektóre ćwiczenia nie zawsze są łatwe i przyjemne.
Polecam go osobom, które chcą coś przepracować lub potrzebują prowadzenia podczas ćwiczeń “z życia” i medytacji.

Wiedza z tego kursu może przydać się do nadania lepszego kierunku swojemu życiu. Ważne jest systematyczne robienie ćwiczeń i zapisywanie przemyśleń, żeby można było do tego wrócić. Autorka kursu bardzo się postarała, żeby wszystko współgrało, ale “samo się nie zrobi” :)

❤️

Najbardziej podobały mi się medytacje i krotki czas ich trwania. Idealny jak dla mnie.
Polecam na początek drogi z medytacją i osobom które chcą zacząć dostrzegać pozytywy w swoim życiu.
Kurs pomoże odnaleźć chwilę dla siebie i uspokoić myśli pędzące w głowie.

Irena
jak kreować rzeczywistość

❤️

Martyna Nora N.:

Mądrze i prosto napisany.

Myślę że jest dobry zarówno dla laików jak i dla osób bardziej świadomych i pracujących już jakiś czas ze sobą. Warto zawsze przypomnieć sobie podstawy, o których często zapominamy myśląc że jesteśmy już “dalej” 😏🤓

Podoba mi się jak pięknie piszesz o naszym najwyższym potencjale. To że w każdej chwili mamy już w sobie tą Boskość i możemy się do niej podłączać kiedy tylko chcemy a właściwie to powinniśmy być w niej cały czas. Wzruszałam się czytając o tym i czując dokładnie to w sobie.

Ćwiczenia były bardzo użyteczne i dobrze skonstruowane i dobrane do rozdziałów. Dla mnie piękne było ćwiczenie z pisaniem do siebie listu jako rodzic i listu do przodków wybaczając im.

Myślę że kurs może pomóc zrozumieć że tak naprawdę to wszystko, co nas sabotuje, to tak naprawdę nie jesteśmy My. Zawsze warto o tym pamiętać.

Fajnie było iść z tymi lekcjami codziennie i czasami miałam tak, że nie mogłam się już doczekać następnej. Zrobiłaś dobrą robotę. Dziękuję 🤗

❤️

Ja też dziękuję!!

A Ty – chcesz spróbować? Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej o kursie “Twój szczęśliwy umysł” i wziąć w nim udział.

Polecam z całego serca :)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.