Posts in category

Tu i teraz

Jak medytować? Joga, medytacja, mindfulness, bycie tu i teraz.

Co daje medytacja i od czego zacząć?

Read More

Pokochać bycie kobietą. Skuteczny sposób na PMS

Read More

Facet na jodze. Czy ma to sens?

Read More

przestrzeń serca

Jeśli potrzebujesz trochę się podładować, dostroić, czujesz się niedokochana, niedotulona, dzień nie idzie tak jak powinien – to magiczne 20 minut może Ci pomóc.

Zadbaj od rana o uważność, wdzięczność i dobrą energię z moją nową prowadzoną medytacją :)

jak fajnie przeżyć dzień

Jak zaprosić do życia więcej lekkości, przyjemności i satysfakcji? Te proste nawyki otworzą Cię na pełniejsze doświadczanie każdego dnia.

głos serca

Niby wszystko w porządku, a znów łapie Cię to uczucie, że czegoś Ci brak, że w Twoim życiu musi chodzić o coś więcej. Znasz to?

Bycie we wspaniałym kontakcie z Życiem nie wymaga skomplikowanych praktyk. Jak cieszyć się dobrą energią każdego dnia?

Medytacja jest wciąż owiana pewną tajemnicą. Czy wszystko, co o niej sądzisz, jest prawdą? I czy podczas medytacji musisz siedzieć skrzyżnie i robić “Om”?

palo santo

Jak używać palo santo, białej szałwii i innych kadzideł? W czym mogą nam one pomóc? Co warto o nich wiedzieć? Oto 7 moich ulubionych zastosowań.

Masz bogate życie wewnętrzne, ale jakoś nie możesz ogarnąć materialnej codzienności? Oto kilka praktycznych sposobów, jak się uziemić i zadbać o czakrę podstawy.

Za momenty zachwytu i za twarde gleby. Za skrzydła u ramion i za zęby wbite w ścianę. Za wszystkie lekcje, całą magię i za to, że jestem.

Zamiast eksplozji i zniszczenia kilku okolicznych miasteczek – prosta i skuteczna metoda obserwowania trudnych, “negatywnych” emocji.