Posts in category

Kuchnia

Zdrowa kuchnia. Zdrowe i smaczne przepisy i recenzje książek kucharskich.

Czy dieta bezglutenowa to zło?

Read More

Śniadanie, które robi się samo! Nawet, jeśli masz zero czasu i dwie lewe ręce do gotowania, wciąż możesz zjeść rano coś pysznego.

bzdiety

Dzięki tej książce w końcu dowiesz się, jak jeść zdrowo z przyjemnością i dlaczego nie powinieneś już nigdy być na diecie.

jak wrócić do zdrowego odżywiania

Już tak dobrze szło i znów wcinasz pizzę na śniadanie? Zobacz, jak wrócić do zdrowych pyszności w siedmiu prostych krokach i dlaczego warto połączyć to z medytacją.

Co może zjeść wegetarianin, żeby było zdrowo, sezonowo i jeszcze do tego pomysłowo i smacznie? Pewnie jakąś zieleninę.

Co ciekawego można robić w długie, zimowe wieczory? No jak to co – przesiadywać w kuchni i gotować. Najlepiej w dobrym towarzystwie. Wtedy zawsze smakuje najlepiej!

blog o uważności

Nie chce ci się gotować, nie masz koncepcji na obiad i obawiasz się, że znów skończysz jedząc pizzę lub mrożonki? Nie przesadzaj, zrobienie każdego z tych dań zajmie ci kwadrans.

Najważniejszy składnik w mojej kuchni? Kasza jaglana! Lubię też inne kasze, ale ta wymiata, bo można z niej zrobić dosłownie wszystko. Na przykład te cztery pyszne dania.

Nie dość, że pysznie, to jeszcze zdrowo i szczęśliwie. Niemożliwe? Dziś przedstawiam Wam moje ulubione źródło inspiracji kulinarnych, czyli książkę kucharską inną niż wszystkie.

zdrowy lunch

Kilka pomysłów na zdrowy lunch w postaci sałatek. Można je oczywiście jeść nie tylko w pracy, ale też bezczelnie w domu, a nawet – słuchajcie – na urlopie. Ważne, że jemy je bez chleba i bez wyrzutów sumienia.

wegetarianizm

Już prawie nie jem mięsa. Jak tak dalej pójdzie, w końcu zostanę wegetarianką. A najlepsze, że to dzieje się samo. Samo mi się odechciewa. Co ze mną będzie?