Będę nauczycielką jogi!


pole serca

Dziękuję Wam Kochani za cudny odzew na facebooku, jeju jak mi ciepło i miło, niebo raj ☺ To może opowiem, jakie to niespodzianki Was teraz mogą spotkać z mojej strony.

Przede wszystkim za kilka miesięcy będę nauczycielką jogi, bo kończę jogowe studia podyplomowe. Chłonę tam tematy medytacji, pranajamy, ajurwedy, chińskiej medycyny, historii jogi, odzyskiwania naturalnej równowagi i świadomości ciała, jeszcze wiele więcej przede mną. Układam swoje pierwsze sekwencje jogowe, prowadzę chłopakowi medytacje, (dziecko jak na razie nie chce medytować – mówi że wyglądamy jak opętani, może za parę lat się jej zmieni)😆

Joga ma różne oblicza, mnie najbardziej podoba się to nastawione na wewnętrzną podróż, nawiązanie ze sobą uważnego kontaktu, odnowienie tej nici połączenia z kosmosem, o której zdarza nam się zapomnieć i tułamy się jak te sieroty, toczymy samotną walkę.

Choć nie powiem, lubię też wycisk, kiedy ciało wyciąga się we wszystkie strony i powstaje w nim taki błogostan. Miło się żyje ze świadomością, że wspaniale się czuję w swoim ciele i w swoim życiu. To już chyba 10 lat jak robię jogę, pora zacząć się dzielić tym dobrem, które dostałam.

Jak przestanę mylić lewą stronę z prawą, może Wam coś nagram, albo pooddychamy sobie live 🙂
Jest ktoś chętny?

Ciąg dalszy niespodzianek wkrótce ☺
Peace & love & light ❤️

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *