• Jeśli utknęłaś w życiu i masz wrażenie, że w kółko powtarzasz ten sam schemat i nic się nie zmienia,
 • Jeżeli pomimo turbo pozytywnego myślenia wciąż przyciągasz do siebie nieprzyjemne sytuacje i toksycznych ludzi,
 • Jeśli czasem sama jesteś zaskoczona swoimi reakcjami i masz wrażenie, że “nie byłaś sobą” albo “coś w Ciebie wstąpiło”,
 • Jeśli czujesz, że masz w sobie coś złego, uszkodzonego, wewnętrznego demona, ciemną stronę, z którą walczysz, ale wciąż wygrywa,
 • Jeśli bardzo się starasz, poświęcasz wiele czasu i energii na rozwój, ale idzie tak powoli i opornie, że chyba umrzesz ze starości, zanim dojdziesz tam, gdzie chcesz,
 • A czasem pomimo całej Twojej pracy nad sobą zdarza Ci się pod wpływem impulsu zrobić coś, czego już “powinno dawno nie być” i wcale tego nie rozumiesz, a za to czujesz się winna,

To sprawdź, co jest w Twojej podświadomości, bo może właśnie tam tkwi rozwiązanie wszystkich tych zagadkowych kwestii.

Podświadomość – klucz do wolności!

Autosabotaż, wewnętrzny krytyk, niskie poczucie własnej wartości, uwikłania w relacjach męsko damskich, przyciąganie zupełnie czego innego niż chcemy… To wszystko jest wynikiem programów, które są zapisane w naszej podświadomości.

Programów, które w naszym świecie z reguły nie są dla nas najbardziej wspierające i każą nam prowadzić niekończącą się wewnętrzną walkę.

I dobrze się domyślasz, że żeby zobaczyć jakąś konkretną zmianę w Twoim życiu, trzeba je dostrzec, zidentyfikować i… zacząć zastępować innymi :)

Twoja podświadomość, zamiast trzymać Cię w miejscu i przeszkadzać, może zacząć popychać Cię do przodu, ku takiemu życiu, w którym w końcu może być na przykład:

 • poczucie zadowolenia z siebie i miejsca, w którym jesteś,
 • poczucie wewnętrznej dojrzałości i zaufania do siebie,
 • poczucie misji, jasności, dokąd zmierzasz, i świadomości własnej mocy,
 • poczucie przyciągania właśnie tego, co jest Ci najbardziej potrzebne,
 • poczucie pokoju we własnym sercu i wobec innych ludzi,
 • poczucie miłości i radości z relacji międzyludzkich, w które wchodzisz,
 • poczucie lekkości, kreatywności, radości, zabawy, wolności…

…tu wpisz to, na czym najbardziej Ci zależy, bo dla naszej wyobraźni, a także dla magicznej i potężnej Rzeczywistości wokół nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Wiele razy już się o tym przekonałam!

To, w co podświadomie wierzymy, staje się naszą samospełniającą się przepowiednią, która może przejawić się w naszym życiu jako ponure fatum ściągające nam na głowę wciąż te same zmartwienia… lub bycie, że to tak nazwę, “skazaną na sukces”, w poczuciu że cały wszechświat za naszymi plecami knuje na naszą korzyść :)

Mam dla Ciebie prezent!

podświadomość

Napisałam dla Ciebie nowego ebooka “11 pytań do zmiany”, dzięki któremu zrozumiesz, co podświadomie sobie zamawiasz i przyciągasz… a także, czym to można zastąpić, by wykreować coś zupełnie innego, niż dotąd.

Ebook jest bezpłatny, bo chcę by jak najwięcej osób miało dostęp do tego ćwiczenia. To podróż w głąb siebie, swoich emocji, przekonań, strachów i oporów, ale też w stronę kochającego kontaktu z samym sobą, w stronę świadomej kreacji i głębokiego zrozumienia.

Sama najwięcej odkryć na własny temat dokonuję od czasów, kiedy odkryłam jak ważna jest rola podświadomości w naszym życiu. Jest ona odpowiedzią dosłownie na wszystkie te nasze niewyjaśnione zachowania, “uszkodzenia” i inne przejawy walki ze sobą.

Odkąd wiem jak działa ten mechanizm, doświadczam zachwycających zmian na lepsze w coraz liczniejszych obszarach mojego życia. Chcę dla Ciebie tego samego, bo wiem, jak wiele to zmienia. Pragnę dla nas wszystkich szczęśliwszego, bardziej spełnionego świata, prowadzonego przez Świadomość i Miłość. Właśnie w ten sposób mogę pomóc go tworzyć :)

Ten ebook może być początkiem Twojej drogi. Zawiera on 11 pytań coachingowych, prowadzących do intuicyjnych, głębokich wglądów w siebie. Dadzą Ci one pełniejszy obraz własnego życia, tego, skąd się właściwie wzięły trudne sytuacje, których doświadczasz, w jaki sposób przez cały czas je współtworzysz i jak możesz zacząć wybierać coś innego.

Aby otrzymać go w prezencie i zapisać się na moją listę mailingową, na której dostaniesz jeszcze więcej wartościowych materiałów na temat pracy z podświadomością- kliknij:

Poproszę bezpłatnego ebooka “11 pytań do zmiany”

Dziękuję, że robisz to dla siebie :)

Pozdrawiam Cię słonecznie!

Dorota