Hej! :) Zapraszam Cię do wypełnienia krótkiej ankiety. Zajmie Ci może 10-20 minut. Chętnie poznam Twoje odpowiedzi. Dzięki nim będę mogła tworzyć treści jeszcze bardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

W podziękowaniu mam dla Ciebie prezent – wykrywacz przekonań w formie testu. Żeby go otrzymać proszę Cię o podanie adresu email w dalszej części ankiety. Nie jest to jednak obowiązkowe. Po prostu forma mojej wdzięczności :)

Po wypełnieniu ankiety, jeśli podałeś/aś email, poczekaj max 24h, a otrzymasz prezent w formie pdf na skrzynkę mailową – warto sprawdzić “spam” i “oferty”. (W razie czego śmiało do mnie napisz, a wyślę prezent ponownie.)

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie! :)

3 Comments

 1. Zigi
  December 1, 2021
  Reply
 2. Krzysztof
  December 2, 2021
  Reply

  dzieki za ciekawą ankietę.Jesli byłaby w czymkolwiek pmocna to będe bardzo rad.Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych poczynaniach.krzysiek

 3. Krzysztof
  December 2, 2021
  Reply

  Cześc Dorotko.Dzieki,ze odpisałaś.Pisz do mnie po polsku.To mój ukochany język.Ten adres krzysiote@yahoo.co.uk to mój drugi adres .Przebywałem 14 lat na emigracji ale juz jestem w Polsce.Polski adres mam zaśmiecony a ten jest dla przyjaciół.Z ankiety juz wiele o mnie wiesz.Jka masz jakies pytanie chetnie odpowiem.Jestem bardzo otwarty na wszelkie trudne tematy.Odnajduje drogę w kontakcie z przyroda.mam winniczkę ,uprawiam tez wszelkie czarne owoce bo są najzdrowsze.Jeśli miałabyś jkaieś pytania co do uprawy winnej latorośli bardzo chetnie odpowiem.Pozdrawiam

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *