Słonecznych świąt! Gwiazdkowa zabawa na Instagramie


Chris Becker

Powiem Wam, tak między nami, że mam już trochę dosyć tego okresu przedświątecznego. Chciałabym już siedzieć przy stole i jeść te pierogi, wokół których od miesiąca robimy taki szum. Już nie mam siły dalej się nakręcać, bo mi zaraz sprężynka w mózgu pęknie. W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę wpadłam na inny pomysł.

Ten okres – koniec roku, koniec kolejnego cyklu i otwarcie nowego – to dni, gdy, jak w starej piosence, wszyscy wszystkim ślą życzenia! Zróbmy z tej okazji coś fajnego razem!

Weź udział w akcji #SłonecznychŚwiąt i dorzuć życzenia od siebie :)

  1. Napisz na kartce papieru JEDNĄ RZECZ, której życzysz sobie, innym, światu, całej ludzkości, swojemu facetowi, teściowej lub komu tylko chcesz. Jedno szczere, dobre życzenie od serca! Może być nawet zupełnie proste i zwyczajne. Ważne, że to Twoje życzenie. Pod spodem dopisz #slonecznychswiat.
  2. Zrób zdjęcie swojego życzenia. Tło dowolne, może zawierać np. Ciebie, Twoją choinkę, świąteczną dekorację, blogerski bałagan widziany z góry albo cokolwiek, co uznasz za klimatyczne.
  3. Opublikuj zdjęcie na instagramie lub facebooku z hasztagiem #slonecznychswiat – możesz też zachęcić innych do przyłączenia się!
  4. Oznacz mnie ( @witajslonce )
  5. Udostępnij ten wpis na facebooku, daj znać ludziom, że jest taka akcja! Niech jak najwięcej osób przyłączy się do zabawy.

Akcja będzie trwała do 30 grudnia. Ze wszystkich zdjęć przygotuję później kolaż, który będziemy mogli puścić w świat na Nowy Rok :)

Wchodzisz w to?

Ja zaczynam!

blog o uwaznosci
Wasza kolej! Czekam z niecierpliwością. Pamiętajcie o oznaczaniu mnie – będę repostować Wasze życzenia na swoim profilu na insta!

Previous Niematerialny poradnik zakupowy
Next Mój rok 2015 w czerni i bieli