Odzież na jogę Padma Wear + jesień!


Ostatnio zainteresowałam się ubraniami marki Padma, przeznaczonymi zwłaszcza dla osób praktykujących jogę lub pilates, ale nie tylko dla nich – są na tyle uniwersalne, że można w nich spokojnie śmigać na co dzień.

Pragnę zaznaczyć, że nie jest to wpis sponsorowany ani żaden inny rodzaj reklamy. Po prostu wpadły mi w oko te ciuchy, gdy jak zwykle spędzałam za dużo czasu w internecie. Pomyślałam, że skoro odwiedzają mnie osoby zainteresowane jogą, to może chciałyby wiedzieć, co na siebie można założyć na zajęcia poza legginsami z sieciówki.

Nie są te ubrania jakieś szczególnie tanie, ale pomyślałam, że nie samym H&M-em i lumpeksami człowiek żyje, i że dobra organiczna bawełna to nie jakieś rozłażące się w szwach chińskie podkoszulki, i zanim się obejrzałam, zamówiłam bluzę Zen Organic. Skusił mnie też wyjątkowo fajny projekt tej bluzy.

Przesyłka przyszła szybko – już na drugi dzień. Jakież było moje rozczarowanie, gdy po rozpakowaniu ujrzałam… koszulkę. Różową, w stylu tie-dye. Całkiem ładną, ale ewidentnie nie było to moje zamówienie. Skontaktowałam się ze sklepem w celu wyjaśnienia tej sprawy, bo pomyślałam, że może moja bluza gdzieś tam się błąka i mnie szuka. Faktycznie po kilku dniach zguba się znalazła. Cóż, wybaczam :)
IMG_2143-2
Bluza jest milutka w dotyku, bardzo porządnie uszyta z super jakości eko bawełny. Ma z przodu ozdobne wycięcie, które można sobie związać w kształcie takiej “łezki”, i dekoracyjną aplikację na ramieniu, dzięki której ciuch nadaje się nie tylko na wygibasy na macie, ale też na każdą nieformalną okazję, od randki po imprezę.

Mnie bardzo odpowiada i o ile po niefortunnej pomyłce trochę zrzedła mi mina, to gdy tylko zobaczyłam moją piękną zamówioną bluzę, od razu zaczęłam tańczyć po pokoju, tak mi się podobała :)

Z tego wszystkiego założyłam ją na dzisiejszy spacer po parku. Jesień jest w pełni i nacieszyć się nie mogę tymi wszystkimi kolorami. Patrzę, jak świat wokół mnie powoli zapada w sen i rozmyślam nad odwiecznymi cyklami obecnymi w przyrodzie i wszędzie wokół nas.IMG_2164IMG_2147IMG_2203IMG_2178

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *