Ponieważ postanowiłam zająć się coachingiem i wspieraniem Was na Waszej drodze poprzez programy online, więc, jak już pewnie zauważyliście, poza tekstami zaczęło pojawiać się tu więcej innego rodzaju wpisów – na przykład video (subskrybujesz już mój nowy kanał na YT?).

W podróży ku osobistej pełni miłości do siebie i życia, w którą chcę Was zabrać, stawiam przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia. Wiem po sobie, że można czytać książki na kilogramy, godzinami słuchać mądrych pogadanek, głowa rośnie, a w praktyce niewiele się zmienia – ale samodzielne doświadczenie to już co innego. Dlatego dziś mam dla Ciebie test w formie PDF do ściągnięcia.

Test jest bezpłatny, otrzymujesz go w zamian za zapis na mój newsletter o przemianie emocjonalnej, ponieważ projektuję teraz program online o poznawaniu i uzdrawianiu swoich emocji, a za ich pośrednictwem – samego siebie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wielki wpływ na nasze życie mają emocje i odpowiedni kontakt z nimi, a ten test jest po to, by troszeczkę sobie móc to wyobrazić.

W pierwszej części testu znajdują się takie prawdy, które często nas dotyczą, gdy nie mamy w pełni zintegrowanych emocji, niektóre części naszej osobowości pozostają przed nami ukryte i hulają sobie samodzielnie, a my zastanawiamy się, o co nam chodzi i dlaczego nasze życie jest takie, jakie jest.

W drugiej części znajdują się prawdy dotyczące cudownego potencjału emocji, który każdy z nas posiada i może do niego dotrzeć, a wtedy, gdy współpracujemy z naszą podświadomością, gdy sami ze sobą czujemy się bezpieczni, kochani i rozumiani, naprawdę jesteśmy w stanie stworzyć sobie takie życie, że aż Cię to zaskoczy!

Twoim zadaniem jest bez większego zastanowienia, intuicyjnie ocenić, jak prawdziwe są stwierdzenia z testu dla Ciebie, jak bardzo rezonują z aktualnym miejscem gdzie się znajdujesz – i to nie tylko po to, aby przeczytać rozwiązanie na końcu, ale też dla refleksji, jaką drogę masz do przejścia, oczywiście tylko, jeśli masz ochotę na taką wędrówkę. Bo ja Ciebie w nią serdecznie zapraszam.

A do tego otrzymasz newsletter, w którym przygotowałam dla Was teksty, które nie ukażą się nigdzie na blogu ani na fanpage, specjalnie na temat mojej drogi z emocjami, pełne moich osobistych historii i przełomów, emocjonalnych szczegółów, a także pełne pozytywnej motywacji – bo jest jak najbardziej możliwe, aby doświadczać życia bez dramatu i autosabotażu, bez niekończących się zawirowań i burz, w którym czujesz, że naprawdę sama sobie sprzyjasz i jesteś zawsze wsparciem dla siebie.

A to jest coś naprawdę fantastycznego, więc polecam :)

Aby pobrać test i zapisać się na newsletter, wejdź tutaj: POBIERZ TEST :)

Do zobaczenia!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *