Posts in category

Mindfulness


Co daje medytacja i od czego zacząć?

Read More

jak fajnie przeżyć dzień

Jak zaprosić do życia więcej lekkości, przyjemności i satysfakcji? Te proste nawyki otworzą Cię na pełniejsze doświadczanie każdego dnia.

0 442
głos serca

Niby wszystko w porządku, a znów łapie Cię to uczucie, że czegoś Ci brak, że w Twoim życiu musi chodzić o coś więcej. Znasz to?

1 1.1k

Bycie we wspaniałym kontakcie z Życiem nie wymaga skomplikowanych praktyk. Jak cieszyć się dobrą energią każdego dnia?

0 1.3k

Medytacja jest wciąż owiana pewną tajemnicą. Czy wszystko, co o niej sądzisz, jest prawdą? I czy podczas medytacji musisz siedzieć skrzyżnie i robić “Om”?

0 879
palo santo

Jak używać palo santo, białej szałwii i innych kadzideł? W czym mogą nam one pomóc? Co warto o nich wiedzieć? Oto 7 moich ulubionych zastosowań.

13 4.6k

Masz bogate życie wewnętrzne, ale jakoś nie możesz ogarnąć materialnej codzienności? Oto kilka praktycznych sposobów, jak się uziemić i zadbać o czakrę podstawy.

13 1.4k

Za momenty zachwytu i za twarde gleby. Za skrzydła u ramion i za zęby wbite w ścianę. Za wszystkie lekcje, całą magię i za to, że jestem.

7 1.1k

Zamiast eksplozji i zniszczenia kilku okolicznych miasteczek – prosta i skuteczna metoda obserwowania trudnych, “negatywnych” emocji.

9 1.6k

Droga do szczęśliwego, spełnionego życia nie musi być aż tak trudna, kiedy pamiętasz o tych 8 rzeczach. Mistrz uważności radzi, jak być szczęśliwym.

7 1.5k

No i po co tak się spinać i utrudniać sobie życie? Oto kilka rzeczy, które nie są Ci potrzebne do szczęścia.

32 1.1k