W trosce o naszą wspólną szczęśliwą, blogową przyszłość stworzyłam dla nas ankietę. Liczę na to, że weźmiesz w niej udział!

Ostatnio nie jestem na blogu zbyt obecna, bo sporo czasu, poza rozwijającym się sklepem z kadzidłami, zajmuje mi uczenie się nowych rzeczy – przymierzam się do nieco bardziej multimedialnej obecności w necie.

Uświadomiłam sobie, że chcę się z Wami dzielić moim doświadczeniem i sposobami na to, jak odnaleźć wewnętrzny spokój, jak poukładać sobie relację z samym sobą i ze światem, jak zaufać życiu i otworzyć się na wszystkie skarby i cuda, jakie ono przynosi.

Choć wewnętrzny spokój nie oznacza braku emocji, o nie… jeśli o to chodzi, to nie wiem, jak to zrobić! :)

To raczej poczucie, że bez względu na emocje i okoliczności – wszystko jest w porządku.

Jeśli chodzi o wyżej wymienione tematy, to poza pisaniem, chętnie Wam też nagram jakieś video albo podcast. Mam z takiej twórczości ostatnio wielki fun, a jednocześnie to dla mnie pole do przełamywania się, co jest okupione wielkimi, patrz wyżej.

I teraz pytanie: O czym?

O czym Wy właściwie chcecie ode mnie usłyszeć? Które z moich tekstów najbardziej zapadły Wam w pamięć, która tematyka najbardziej Was poruszyła? Mam tyle do przekazania, a nie wiem, od czego zacząć.

Dziękuję Wam za to, że jesteście tu ze mną :) Chcę Was bliżej poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Was.

Będę wdzięczna zarówno za wypełnienia ankiety, jak i za komentarze pod tym wpisem. Cokolwiek przyjdzie Ci na myśl – pisz!
Ciepło Cię pozdrawiam :)

Dorota

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *